...
DARMOWA WYSYŁKA W 24H 📦

Produkcja

Nowoczesny zakład produkcyjny jest siedzibą jednego z najbardziej zaawansowanych technicznie zakładów wytłaczania na świecie

Połączenia Freshtrusion podróż zaczyna się od naszych zaufanych farm i łowisk, gdzie zbieramy tylko najlepsze świeże mięso i ryby, dostarczając naszym klientom fantastyczne historie pochodzenia i identyfikowalności.

Korzystając z własnego transportu chłodniczego, aby zachować jak najwyższą jakość, odbieramy wędliny i przywozimy je z powrotem do naszego zakładu produkcyjnego ,gdzie poddawane są szczegółowym testom jakościowym, zanim zostaną wykorzystane w unikalnych recepturach w karmach RAYMEAL SUPERPREMIUM.

W naszej kuchni mięsnej na miejscu delikatnie gotujemy każde mięso w temperaturze około 82ºC (180ºF), aby chronić białka i zapewnić zwierzęciu maksymalną strawność i wartość odżywczą. Dzięki zastosowaniu wiodącej na świecie technologii możemy również zmniejszyć wilgotność świeżo przygotowanego mięsa i włączyć coraz większe ilości świeżego mięsa do wiodących na rynku receptur.

Rozumiemy, że zwierzęta wiedzą, że świeże jest najlepsze; dlatego świeże mięso to nasza pasja. Korzystając z naszego unikalnego procesu, opracowujemy receptury, które zapewniają wyjątkowe informacje na rynku, szczycą się najwyższą zawartością świeżego mięsa i zapewniają zwierzętom najbardziej smaczny i korzystny pod względem odżywczym czas posiłku.

Tłoczymy własne oleje na miejscu w małych partiach przy użyciu dedykowanego sprzętu, który działa podobnie do kuchennej wirówki do sałatek, w której olej jest wyciskany z mięsa.

Dzięki temu możemy pokryć granulki niesamowitymi, wysokiej jakości tłuszczami i olejami, zwykle występującymi w żywności przeznaczonej dla ludzi, i zapewnia nam pełną identyfikowalność aż do źródła, z gospodarstwa, łowiska lub łodzi.

Koszyk

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Kontynuuj zakupy
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.